A Barabásilab: Rejtett mintázatok. A hálózati gondolkodás nyelve kiállítás kísérő programja
Párbeszéd és kapcsolódás: generációk, szektorok, szférák, kontinensek, értékek között. Olyan izgalmas szereplők beszélgetnek egymással a Bridge Budapest és a Ludwig Múzeum közös online hétfő estéin, akik a világ különböző pontjait kötik össze New Yorktól Hongkongon át Londonig. Minden esetben magyar gyökerekkel, hálózatokkal. Hidat képeznek művészet és teljesítmények között. Egy üzleti szereplő és egy művész. És sosem egyértelmű, ki melyik. Ahogy a szerepeik, úgy a megközelítések is változnak.
Ez alkalommal a beszélgetés vendégei:
Barabási Albert-László hálózatkutató & Zics Brigitta Londonban élő médiaművész
Aki a szálakat összeköti: Pistyur Veronika, a Bridge Budapest vezetője, az Oktogon Ventures partnere, aki maga is hidat jelent az üzleti és a civil szférák között.
Az esemény ingyenes, online követhető a lenti gombra kattintva.
Tájékoztatjuk, hogy eseményeinkről hang- és képfelvétel készül, amelyből a Ludwig Múzeum részleteket használhat fel a múzeum és programjainak népszerűsítése céljából és egyéb promóciós célokra. Eseményeinken történő részvétellel Ön elfogadja, hogy a felvételeken Ön is feltűnhet, de a Ludwig Múzeummal vagy az általa jogosított harmadik személyekkel szemben a felvétel felhasználásával összefüggésben semmilyen követeléssel nem élhet.
Kapcsolódó tartalom
BarabásiLab: Rejtett mintázatok. A hálózati gondolkodás nyelve 2020. október 10. – 2021. június 26.
A Rejtett mintázatok a nagyrészt Barabási Albert-László fizikus és hálózatkutató tevékenységéhez köthető ún. Barabási-hálózatokat felhasználó kutatások elmúlt 20 évének bemutatása köré szerveződik. A hálózati vizualizáció alakulásának-fejlődésének nyomon követésével – a Barabási kutatólabor meghatározó projektjeinek bemutatása révén – az átfogó módszer képzőművészeti alkalmazásához juthat el az érdeklődő.