Re+Concept - Design Táska Workshop

2012. december 8. 0.00–00.00
2012. december 8.
Bérlettel nem látogatható

December 8-án szombaton, reggel 10 órától este 17-ig Re+Concept táska workshopot tartanak a Medence Csoport tagjai a Ludwig Múzeumban, ahol animátorok segítségével elkészítheted az egyedi ajándékodat, egyénre szabott design táskádat, pénztárcádat újrahasznosított szupertartós molinókból és ponyva anyagból.
A helyek limitáltak (50 fő/nap), ezért mielőbb jelentkezz, hogy beférj a workshop-ra. Jelentkezni a pr@ludwigmuseum.hu email címen tudsz. Ha nincs elég jelentkező (minimum 20 fő) a workshopot sajnos nem tudjuk megtartani a nagy technikai igény miatt, a jelentkezési határidő december 7!

A workshop, a Ludwig Múzeum 3. emeletén kerül megrendezésre,
ahol amíg a táskádat – miután megtervezted, kiszabtad – megvarrják a varrónők, hogy ne unatkozz, megnézheted a Ludwig Múzeum új Gyűjteményi kiállítását.

Mi történik?
A meglévő szabásminták alapján kiszabod a táska elemeit, kiválasztod a neked tetsző kiegészítőket, mindehhez segítséget nyújtunk, ha igényled. A végén pedig profik varrják meg a táskát, ami így egy igazi design darab lesz.

Mennyi a résztvételi díja a workshopnak?
A szabásminták alapján készített darabokat három kategóriába soroltuk:

S - pénztárca, kis borítéktáska - 2 580 Ft
M - fix pántos, fedél nélküli biciklis válltáska - 3 800 Ft
L - fedeles, állítható vállpántos táska - 4 800 Ft

Aki a workshopra jegyet vesz a pénztárban, annak a látogatónak nem kell jegyet váltania az új Ludwig Múzeum Gyűjteményi kiállításra a 3. emeletre.

A kiállítás a workshop ideje alatt zavartalanul látogatható.