Input/Output – Művészetről fiatalokkal 2015.

2015. november 13. 0.00–00.00
2015. november 13.
Bérlettel nem látogatható

Egy művészettel foglalkozó délután, ami tényleg a tizenévesekről szól!

Az esemény során összehozzuk a Big Diák és Ifjúsági filmfesztivál fiatal alkotóit, a Könyves Kálmán Gimnázium diákjait valamint a Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum 'Kelet és Nyugat között' című táborában részt vett diákokat.

Program:

16:00 – A Könyves Kálmán Gimnázium diákjainak a Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum múzeumpedagógiai osztályával való együttműködéséből született alkotásokból rendezett kiállítás megnyitója a gyermekfoglalkoztató és a könyvtár kirakatában.

16:40–17:20 – Bunda Balázs és Varga Máté: Út a boldogsághoz 04’:31” című díjnyertes, valamint Idő 06’:45” című filmjének bemutatása. A vetítés után az alkotók Fazekas Gyöngyivel a 2015-ös Big Filmfesztivál fődíjasával beszélgetnek.

17:20–19:00 – Válogatás a 2015-ös BIG filmfesztivál díjnyertes filmjeiből
Beszélgetés a filmekről, a kiállított fotókról és ennek kapcsán a mai alkotó fiatalok vizuális érdeklődéséről, látásmódjáról, témaválasztásáról.

A programmal kapcsolatos kérdésekkel Dabi-Farkas Ritát lehet keresni a dabifarkas.rita@ludwigmuseum.hu e-mail címen!

A program ingyenes.