Big Draw - A nagy oszloprajzolás

2013. október 5. 0.00–00.00
2013. október 5.
Bérlettel nem látogatható

Mostanra már hagyománnyá vált, hogy a Múzeumok Őszi Fesztiválja keretében a Ludwig Múzeumban is megrendezzük a Big Draw napot, ahol a múzeum aktuális kiállításához igazodó témában rajzolunk együtt kicsikkel, nagyokkal. Ebben az évben Ősz Gábor fotókiállításának egyik központi fogalma, a nagyítás kerül előtérbe. Egy képéből kiindulva mindenki választhat egy tetszőleges részletet, melyet kedve szerint nagyíthat, hogy ezáltal újabb részletek kerüljenek elő, melyekre addig nem figyeltünk. Ezekkel a nagyított színes rajzokkal beborítjuk a Ludwig Múzeum teraszának hatalmas oszlopait.
A programra minden korosztályt várunk, kicsiket, nagyokat, családokat és egyéni érdeklődőket, iskolai csoportokat egyaránt.